SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK POLİTİKAMIZ

ürün kabul Müşteri tarafından teslim edilen tüm ürünler, ISO kalite güvence sistemine uygun CRM Uygulamasına girilir. Hedef, Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve müşteri merkezli üretim stratejileri planlamaktır. Bu sayede, üretim modeli şekillenir ve müşteriye memnuniyeti en hızlı şekilde karşılanır. Ayrıca, Ürün kabul ile müşteri verileri karşılıklı olarak kontrol edilir.
test istasyonu Fonksiyonel Test ler için yapılandırılmıştır. Müşteri ihtiyaçlarına ve üretim planına göre test istasyonları modifiye edilir.
Test istasyonları yazılımsal otomasyon sistemleri ile desteklenir :
Otomatik Sürüm Kontrol ve Yazılım Yükleme
Ses ve Görüntü Kontrolü
Adaptor, HDMI ve Sinyal Kontrolü
Smart Kart Çalışırlığı Kontrolu
Ön Panel Led Çalışılırlık Kontrolu
tamir süreci Fonksiyonel test sürecinde arızası tespit edilen ürünler için tamir işlemi başlatılır.
En son teknoloji otomatik arıza tespit sistemleri ile sorunlar tespit edilir ve onarım gerçekleşir.
Arızası giderilen ürünler, ISO standarlarına göre yük-zaman testlerinden geçirilir.
kozmetik bakım Ürünün kozmetik sorunu tam olarak tespit edilir. Tespite göre, ürüne hangi kozmetik bakım programı uygulanacağına karar verilir. Yeni kozmetik sorunların çözümü için ar-ge çalışmaları yapılır. Kozmetik bakımdan çıkan her ürün, ilgili kalite kontrol standartına göre kontrol edilir.
kalite kontrol Supportive kalite kontrol, ürün miktarı adet olarak ne kadar büyük olursa olsun, geleneksel yöntemler yerine üst düzey kontrol yapar. Bir paletten bir miktar seçim değil, her ürün içeriğini tek tek kontrol eder :
Kozmetik ve Aksesuar adetsel kontrol
Doğru Aksesuar kontrol
Ürün – gift box barkod kontrol
Dış koli gift box barkod kontrol
Hatalı ürün için ilgili departmana en hızlı şekilde transfer, acil çözüm talebi
Kalite Kontrol Raporlama
paketleme Supportive Paketleme sisteminde, Müşteri ile ürünün nasıl paketleneceğine birlikte karar verir.
Ürünün en uygun maliyet ve kargo taşımacalığında hasarsız transferi için müşteriye öneriler sunar.
Ürünün en stabil şekilde transferi için ürünü sahiplenir.
Gift box ve koli için müşteri adına satın alma yapar.
Satınalmada müşteri memnuniyeti ön plandadır.
raporlama CRM sisteminin sağladığı fonksiyonelliği raporlama sisteminde kullanır. Her ürün Iso standarlarına göre Kritik lokasyonlarda kayıt altına alınır. Müşteri istediği zaman üretim değerlerine hılzı bir şekilde ulaşabilir. Müşterinin istediği düzeyde raporlar hazırlanır, istediği zaman sunulur.
sevkiyat Bünyesinde bulunan sevkiyat araçları ile müşteriden ürünü alır. Üretim sürecinden sonra, Müşterinin istediği yere istediği zamanda teslim eder. Sevkiyat araçları takip sistemi ile kontrol edilir. Sevkiyat hakkında müşteri bilgilendirilir.
ÇÖZÜM METODOLOJİSİ Supportive olarak karşılaştığımız problemlerin çözüm metodolojisinde tespit ve analiz en başta gelmektedir. Doğru teşhis edilmiş problemler doğru çözümlerin başlangıcıdır. Çözüm sürecinde proses takibi ikinci önemli etkendir. Supportive Türkiye çözüme ulaşacağı yoldaki tüm adımları denetlemeyi ve test etmeyi metodolojinin temel prensibi olarak kabul etmektedir.
SÜRDÜRÜLEBİLİR TEKNOLOJİ Supportive Türkiye gelişen teknoloji içerisinde insana ve doğaya faydalı ilkelerini sürekli teknoloji geliştiren üreticileriyle eş zamanlı olarak paralel bir çizgi üzerinde planlamaktadır. Sürdürülebilirliğin üretim ve ürün dengesinde denge noktası olduğunu ön koşulsuz kabul etmektedir.
SERTİFİKALARIMIZ
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika