HİZMET ANLAYIŞIMIZ

01
ELEKTRONİK CİHAZLARIN TAMİRİ VE YENİLENMESİ Yenileme ve Tamir Supportive Elektronik Servis tarafından sağlanan satış sonrası hizmetlerin önemli bir parçasıdır. Supportive Elektronik Servis en verimli şekilde en küçük arizadan 4. seviye tamirata kadar yüksek kalite test ve tamir imkanı sunar. Ürünlerin işlevsel olarak çalışması test edildikten sonra ayni zamanda tam kozmetik yenileme hizmetleri de sunuyoruz. STB ve Modem testleri tam otomatik test cihazları ile yapılmaktadır.
02
HARD DİSK YENİLEME DATA KURTARMA VERİ SİLME Çalışmayan veya sakladığı veriye ulaşamadığımız hard disklerimizin profesyonel birimlerimizin kontrolünde tamir, yenileme ve yedekleme işlemlerini başarıyla tamamlamaktayız. Karşılaşacağınız sorunlarda tarafımızdan verilecek teknik servis desteği vazgeçtiğiniz birçok bilginin tekrardan kazanılmasını sağlayacaktır.
03
NETWORK EKİPMANLARI YENİLEME TAMİRATI Supportive Elektronik Servis Datacom ve Network sektörüne yedek parça ve destek sağlayip ayni zamanda test ve tamir hizmeti vermektedir. Bu hizmeti son kullanıcılara da doğrudan sağlamaktadir. Supportive Elektronik Servis dünya üreticilerinin bircoguna onarim ve bakim hizmeti vermektedir.
04
ELEKTRONİK GERİ DÖNÜŞÜM Şirketimizdeki yüksek teknoloji, modern geri dönüşüm çözümleri ve WEE geri dönüşüm konusundaki üst düzey bilgi birikimimiz bizi WEEE malzemelerinin işlenmesi, satın alınması ve rafine edilmesi alanlarında en önde gelen şirketlerden biri olmamızı sağlar.
SERTİFİKALARIMIZ
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika
  • Sertifika